Powrót do strony głównej


RAM

Mam na imię Józek i mieszkam w Szczecinie. Moja przygoda z wahadełkowaniem zaczęła się gdzieś tak w 2016 roku kiedy to niby przypadkiem, trafiłem na videoblogi Zbyszka, dotyczące rozwoju duchowego i generalnie spraw ukrytych i pomijanych w oficjalnych nurtach naukowych czy religijnych. Jak wielu z was, tak i ja poszukiwałem zrozumienia tego, jak funkcjonuje ten świat i dlaczego jest tak, jak jest. Szukając tu i ówdzie, wiele czytałem i nawet zatrzymywałem się na jakiś czas przy niektórych materiałach, odczuwając w nich echo prawdy.

Czasami nawet wydawało mi się, że zaczynam coś rozumieć, że zbliżam się do tej PRAWDY, ale koniec końców jej nie znajdowałem, bo i jak miałem ją znaleźć, jeśli była rozpuszczona w iluzji, a narzędzi do wydobywanie jej z tej iluzji, nie miałem. Aż tu nagle....eureka! Znalazłem narzędzie, swoisty wykrywacz kłamstw i odsłaniacz prawdy, znalazłem też człowieka, słuchając którego odczuwałem głębię mądrości zawartą w tym co mówił. Od tamtej pory skale i wahadełko stały się moimi doradcami, przewodnikami i tłumaczami tej rzeczywistości. Od tamtej pory zaczęła się moja droga powrotna ku PRAWDZIE, ku WOLNOŚCI i RADOŚCI, ku ROZUMIENIU i MOCY z tego wszystkiego wynikającej. Ku swej pełni, która jest w OJCU.

Strona ta powstała z mojej potrzeby zgłębiania tej wiedzy i dla ułatwienia sobie jej uporządkowania. Ale jeśli ty poszukujesz wiedzy duchowej i swych duchowych korzeni, to zachęcam ciebie do skorzystania z materiałów źródłowych (linki są w wielu miejscach) bo to tam masz szansę na zainicjowanie utraconego połączenia ze swoimi wyższymi powłokami i co jest najważniejsze, z Bogiem.RAM