Powrót do spisu treści

DWUDZIELNOŚĆ ISTOTY LUDZKIEJ

Ludzie mają więcej połączeń ze światem tzw. niewidzialnym niż myślisz. Istota ludzka jest nie tylko trójczłonowa, ale także dwudzielna, przez co ciało, dusza i duch staczają odwieczną walkę z dobrem i złem, gdzie w ten sposób powstałe znamię energetyczne decyduje potem o przynależności do określonego, a zapisanego na trwałe w ludzkiej istocie, prawa.

Wybór, jaki dokonuje się na płaszczyźnie żywota w tym świecie tylko w części decyduje o zapisie prawa w całej ludzkiej istocie. Istota ludzka dokonuje energetycznych wyborów w wielu miejscach jednocześnie, a dokonywane zmiany obejmują aż 7 wymiarów, gdzie na wasz świat przypadają zaledwie 3. Może się więc zdarzyć, że człowiek starający się kierować w swym postępowaniu i widzeniu całości dobrem będącym elementem PWW zostanie zepchnięty z tej drogi przez inne swoje aktywne cząstki, które opowiedziały się za PTP.

Dopiero wstępny poziom energetyczno-duchowej przemiany (pełna 13) gwarantuje takiej osobie stałe podążanie ku jednemu z tych praw bez względu na korzyści czy straty jakie poniosą słabsze energetycznie człony. Dlatego skala Krzyżowania Jezusa jest tak ważna, gdyż podpowiada, jaką droga kroczy lub coraz wyraźniej kroczyć będzie cała ludzka istota.

Choć może to być dla niej zaskoczeniem, bo przecież grzeszy lub stara się być uczciwą, to ogólne ciśnienie duchowe i tak uczyni z niej to, co w całości zaczyna się coraz wyraźniej ukazywać – grzesznik z wolna odstąpi od czynienia zła, a nieuczciwy wykorzysta moralność i niewiedzę do tego, by czynić zło samemu będąc uważanym za dobrego. Tym stajemy się, w czym jest Duch Całości: albo Jezusem, albo w PTP i zaczynamy podporządkowywać innych.

Niektórzy nie wiedząc o tym, przychodzą do miejsca gdzie się zaczynają budzić, pytanie tylko – w czym się budzą? W jakim prawie? Jeśli ktoś należy do tamtego prawa (PTP) a tutaj na poziomie duszy i ciała fizycznego pragnie być Jezusowy, to jak on w tej walce zwycięży i osiągnie poz. 13, to jego dusza jest odłączana i podpinana pod Ducha z tej strony, ale może być odwrotnie i straci duszę (słabość, egoizm) osiągnie 13 i za życia przechodzi na tamtą stronę, dostaje moc, ale należy już do PTP.

Przeto niech nie zwiedzie oszukańczy uśmiech na twarzach tych, co mówią o Bogu, w pewnym ogólnym pojęciu, uchodzą za poprawnych religijnie, ezoterycznie i społecznie, bowiem ani religia, ani ezoteryka ani żadne normy społeczne nie ujmują Istoty Boga, ani nie podpowiadają, jaki tak naprawdę powinien być człowiek w PWW (powinien jednoczyć się jednoczenie z drugim człowiekiem). Mami się was nieprawdziwymi i nikomu nie potrzebnymi historiami o prorokach i duchowych nauczycielach, chwyta w macki ezoterycznych guseł, podpowiada jak żyć według norm społecznych, ale tak na dobrą sprawę, ogłupia się was zatrzymując na stałe w półmroku.

Pamiętajcie o jednym, podawanie tabletki przeciwbólowej choremu, który ma wbity gwóźdź w ramię nie jest w naszych oczach dobrym czynem, choć nieco ból zmniejsza, ale podłością, dzięki której wielu żywi się cierpieniem innych (mowa o tych, którzy wiedzą co robią i świadomie tym sterują).

Podanie tabletki przeciwbólowej jest dobrem tylko wówczas, gdy ta sama dłoń lub inna wpierw wyciągnie z ciała żelazna zadrę i pamiętajcie, że niewiedza nie jest usprawiedliwieniem, jeśli podanie pigułki traktuje się jako wykorzystanie cierpiących. Chodzicie do kościoła i o czym tam wciąż słyszycie – że jesteście grzeszni i że choroby są efektem tych grzechów, czy tak czynił Jezus? On uzdrawiał, a dopiero potem wskazywał jak się zmienić, by stan zdrowia utrzymać.

Tymczasem kościół zabrania wam to robić. Komu więc służy? Czyje interesy stawia ponad wasze szczęście i zdrowie? Równie pokrętnie steruje wami ezoteryka (to jest drugi kościół). Mami ezoteryką, opowieściami o mocy piramid, wpływie gwiazd na życie, o dobroczynnym oddziaływaniu sił przyrody, żywiołów innych tajemniczych energii. Prawdą jest, że te techniki częściowo działają, a nawet potrafią wyleczyć, ale tylko, dlatego, że odpowiednio dobrane substancje i wibracje uruchomią naturalny układ energetyczny w człowieku. Gdyby ludziom mówiono, wprost, że główną siłę życiową w człowieku uruchamia Chrystus, a reszta jest ledwie działaniem wspierającym, o wiele więcej odnieślibyście z tego pożytku, nie mówiąc już o kosztach, jakie ponosicie za oko zwodzenia (ludzie mogą wejść w radość, miłość).

Akupunktura i inne rzeczy to tylko techniki wspierające, można je stosować, wspiera się działanie Chrystusa i jest Ok. A wtedy wielu samych się uzdrowi, a to, co najważniejsze wiedząc, że ta Moc w nim działa, zacznie nad sobą pracować, zastanowi się nad sianiem strachu itp.

Przypominamy, więc jeszcze raz, że wielu tych, których uważacie za swoich przyjaciół, dobroczyńców w ogóle nimi nie jest, a jeśli nawet niektórzy zostaną przez nich uzdrowieni, to działa tu zasada „czarnej maski”, gdzie i Hitler wśród najbliższych był uznawany za dobrego człowieka, a przez wielu nawet wielbiony. Nie dajcie się, więc zwodzić tym, co krzyżują Jezusa, bowiem gdyby przerwano ich zdradzieckie praktyki już dawno byłoby obudzone w nas duchowe serce, a Moc Chrystusa skutecznie by torowała wam drogę w gąszczu zagubienia.

Obudźcie się z iluzji trwałego pół-szcześcia, pół-zdrowia, pół-nadziei, pół-Boga itd. bo wciąż będziecie elementem podtrzymującym pół-świat, pół-wolność i pół-życie. Bóg dał wam cały świat i całych Was, więc zacznijcie Go słuchać w sobie, a nie fałszywych doradców. To jest jak z bankami, dzięki którym możecie zyskać kilka procent zapominając przy tym, ze korzyść z ich likwidacji byłaby wielokrotnie większa. Mamy nadzieję, że nasze słowa o Krwi Jezusa będą dla was wielką nauką, dzięki której właściwie ujrzycie to, co uznane za korzystny półśrodek jest tak naprawdę złem uniemożliwiającym sięgnięcie po właściwe lekarstwo, po właściwe widzenie i po całego siebie.

I nie wstydźcie się głośno mówić o tych, co się potykają o samych siebie, bo w przeciwnym razie złamiecie na nich nogę i innym potrzebującym utrudniacie życie chwaląc oszukańcze lub częściowo działające półśrodki pozwalając, by tło waszego życia budowali ślepi ludzie, sami blokujecie wiedzę o Chrystusie, sami zamykacie drzwi, którymi schodzi do was Jezus


Powrót do spisu treści