Powrót do spisu treści

Wejścia w światy wielowymiarowe

Są 4 wejścia prowadzące w światy wielowymiarowe. Jedno znajduje się w ludzkim sercu – duchowe, drugie energetyczne w materialnej nici DNA, gdzie wartość energetyczna stapia wartość zerową w atomie, wejście swobodne poprzez pole człowieka - tu wykorzystuje się naturalną cechę załamywania przestrzeni (człowiek zakrzywia czas i przestrzeń i o tym nic nie wie. Wykorzystuje się go jak drzwi, przez które można przejść. W ciągu dnia kontroluje to wszystko, ale w nocy nie i to się wykorzystuje do przejść) oraz wejście dwuliniowe, pozwalające grupować dwa wielkie stany – życie i śmierć, plus i minus, górę i dół, ducha i materię, zmianę starego i tworzenie nowego, ruch do przodu i do tyłu, jako elementy tworzące razem punkt zerowy.

Każde z tych wejść jest wielką poszukiwaną wartością jest czymś w rodzaju drzwi, które otwierają przejścia na wielu poziomach. Dlatego wiele istot i istnień wykorzystuje moc istot żywych do przechodzenia w inne wymiary jak i do pozostawania w nich. By tak się stało wprowadzają Istotę Ludzką w wibrację swobodnych przejść, które to określa wartość 30 % na skali harmonii (z reguły siły demoniczne tu działają). Najkorzystniejsze warunki do przejść tworzą się już po 5-ciu godzinach pozostawania człowieka w wibracjach energetycznych odpowiadających mocy od (-4) w EP do (+2) EJ, zaś dla sił ciemności najkorzystniejszy kanał dla swobodnych przejść tworzy się, gdy człowiek sam z siebie pozostaje w strumieniu EP (jak nie sam z siebie, to stawia opór).

Zapis formuły energetycznej nie obejmuje kwestii świadomości i umysłu (przy czystej ludzkiej energetyce, ona wynika z tego, jacy jesteśmy), a więc sposobu i nawyku stałego utrzymywania określonych wibracji utrzymywanych przez ludzkie zło, bo niknie ten mechanizm sztucznego utrzymywania energetyki w ryzach pełnego, narzuconego systemu energetycznego, który kształtują myśli i emocje i ruch energii komórkowej, ale zapis owej formuły obejmuje ogólną tendencję do pozostawania w określonych wibracjach, które my nazywamy głosem serca lub zapadnią i stosownie do przewagi pola duchowego w energetycznych promieniowaniach, która to tendencja ukazuje swoją przewagę nad umysłem i świadomością podczas stanów ich wyłączania np. podczas snu, uniesień duchowych (mistycznych) czy typowej utraty przytomności.

Podczas snu umysł jest wyłączony, rządzą emocje i swobodne myśli i wtedy okazuje się, jaka jest ludzka energetyka, a ona nieciekawie wygląda, ma niskie wibracje, a ponieważ tworzy pole, to w czasie snu różne istoty przechodzą przez takiego człowieka. Po obudzeniu się wraca kontrola i utrzymywanie tego w ryzach. Wówczas to energetyka człowieka działa dokładnie tak jak ukształtowały ją przez lata jego energetyczne doświadczenia. Można by powiedzieć, że to właśnie obraz śpiącego człowieka jest jedynie czystym odzwierciedleniem jego energetyczno–duchowej istoty. Jest dokładnie tym, czym w rzeczywistości jest człowiek - i ten czas, czas prawdy energetycznej wykorzystują inne istoty do przejść w inne wymiary szkodząc człowiekowi np. przez stosowanie wewnętrznych nawiedzeń.

Dziupla przed tym chroni w 60 %, Gwiazda Poranna w 100 %”


Powrót do spisu treści